تبلیغات
دریا و سرطان - معرفی دریا
دریا و سرطان
نگارش اندیشه ها ، سرمایه آِینده است.

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 31 خرداد 1394

از خردادماه امسال ( 1393) بعد از علائمی ازجمله قطع نشدن تب، گریه‌های طولانی ، ضعیف شدن در راه رفتن و   دادن آزمایش‌های خون ، گرفتن عکس هسته‌ای و نمونه‌برداری از  مغز استخوان ، متوجه شدیم که دریای عزیزمان مبتلا به سرطان خون بزرگ‌سالان (AML) از نوع M4 هست.

بعد از تشخیص پروتوکل دریا نوشته شد و شیمی درمانیش شروع شد که با توجه به نوع سرطانش سنگین بود ولی به دعای دوستان و تلاش کادر پزشکی بیمارستان امیر دریا توانست به‌خوبی مراحل اصلی درمان خود را طی کند و در حال حاضر وارد مرحله نگهدارنده درمانی خود شده است که شامل هر شب نصف قرص شبانه( 6TG) و ماهیانه 2 تا 4 روز شیمی درمانی سرپایی با داروی Cytosar است..

دریا برای درمان کاملش نیاز به پیوند دارد که متاسفانه اثرانگشت ژنتیکی ما و اقوام نزدیک  با دریا مطابقت نداشته و مدتی است که تحت نظر دکتر استاد علی در بیمارستان شریعتی تهران به دنبال سلول بنیادی می باشیم. 

دریا توسط یاری دوستانش تابه‌حال توانسته است فعالیت‌هایی را در بیمارستان انجام دهد و این وب لاگ نیز پاسخی دیگر به محبت دوستان دریا در این مدت کوتاه. امیدواریم بتوانیم با همکاری شما عزیزان و دوستانتان این وب لاگ را به سایتی ماندگار برای همه والدین و کودکان سرطانی بنماییم.

* دریای عزیز ما متولد اول تیر 1392 می باشد.
طبقه بندی: معرفی دریا، 
برچسب ها: دریا بازماندگان، کودکان و سرطان،
ارسال توسط مامان و بابای دریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
بانك اهداكنندگان سلولهای بنیادی ایران
امکانات جانبی
امکانات جانبی
لوگو